JOBURI IN IT&C. Softeh Plus recruteaza Consultant ERP

Consultant ERP

Descrierea postului

Descrierea jobului

  • Participa la implementarea de sisteme informatice;
  • Actualizeaza aplicatia informatica in conformitate cu modificarile legislative, asigura mentenanta acesteia;
  • Asigura instruirea pentru utilizare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul financiar-contabilitate/IT;
  • Experienta de lucru in domeniul financiar-contabilitate;
  • Experienta pe o pozitie similara – minim 3 ani;
  • Experienta analiza de business – constituie avantaj;
  • Cunostinte tehnice despre gestiunea bazelor de date;
  • Ponderea activitatilor tehnice-economice (implementare, financiar-contabilitate, business analysis, etc) din totalul activitatilor sale sa fie de minim 80%;
  • Experienta ca dezvoltator software – constituie avantaj;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu;
  • Disponibilitate deplasari prelungite (aprox. 50% din timpul de lucru);
  • Abilitati de comunicare/negociere;
  • Initiativa/persoana proactiva;
  • Rezistenta la stres;
  • Capacitate de lucru intr-un colectiv.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a se alatura unei echipe profesioniste;
  • Mediu de lucru si conditii excelente.
Advertisements