Advertisements
September 19, 2018
  • 3:14 pm Honor Play primește nouă premii la IFA 2018 pentru performanță de calitate superioară
  • 4:48 pm Elena Apostolescu, Director general, CMF Consulting: Software-ul produs şi folosit în cadrul firmei poate fi evaluat şi înregistrat în contabilitate?
  • 3:04 pm Sfaturi pentru alegerea ofertei de internet
  • 4:19 pm Ministrul Radu Oprea lansează Business România la Internațional Business Forum
  • 4:16 pm Uber lansează și în România noua aplicație realizată alături de șoferi, pentru șoferi

Junior NAV Developer

Publicat la data: 2018-01-11

Activ pana la data: 2018-02-21

Departament: IT

Ne asteptam ca viitorul nostru coleg sa detina:

– cunostinte de lucru cu baze de date;
– Cunostinte de lucru cu Toolbox-ul LS;
– cunostinte de programare prezinta un avantaj;
– aptitudini necesare pentru a lucra eficient in zonele functionale interne in relatie directa cu utilizatorii;
– prezenta profesionala cu orientare puternica spre client;
– abilitatea de a gestiona cu succes sarcini multiple;
– abilitatea de a intelege nevoile utilizatorilor nontehnici si oferirea de suport pe sfera de Navision;
– dedicare si dorinta de a lucra individual si in echipa;
– abilitati de dezvoltare si abilitati de comunicare;
– entuziasm si comportament profesional fata de toti colegii.

Dornic de a invata:

– programare in Navision;
– capacitatea de a traduce in functionalitati noi cerintele de business;
– abilitati de analiza, testare functionalitati.

Responsabilitati:

– lucru in echipa de dezvoltare Navision;
– mentinerea functionalitatilor existente si dezvoltarea altora noi;
– preluarea cerintelor de afaceri si traducerea lor in solutii tehnice;
– gestionarea cerintelor de suport din partea utilizatorilor;
– configurarea, implementarea si intretinerea serverelor de baze de date Navision.

Beneficii:

– te poti dezvolta usor prin oportunitatile de promovare in companie;
– mediu de lucru stabil alaturi de o echipa dinamica;
– tichete de masa;
– bonusuri;
– pachet salarial motivant.

admin